Logistika

Díky zkušenostem a propracované logistice dokážeme snížit vaše náklady na dopravu. Jak je to možné? Jen zkušený dopravce umí racionálně přizpůsobit systém logistiky požadavkům klienta, potažmo druhu zboží, které potřebuje klient distribuovat.

Propočet a zpracování návrhu zdarma!

Naši filozofii stavíme na schopnosti přizpůsobit služby opravdu každému. A díky zkušenostem v oblasti plánované logistiky umíme zefektivnit dopravu a stabilizovat minimalizaci nákladů nezbytně nutných pro zajištění dopravního servisu vašeho zboží. Ve skladovém areálu v blízkosti Ostravy zboží efektivně přijmeme, roztřídíme a poté rozvezeme k cílovému zákazníkovi. Vykládání zboží zajišťujeme vlastním VZV (Desta), v případě požadavku hydraulickou rukou nákladního vozu. Po domluvě můžeme skládat i nakládat zboží nonstop, což s sebou přináší časovou flexibilitu pro dodávky vašeho zboží. Dopravní servis zajišťujeme v rámci celé České a Slovenské republiky. Výhodná strategická poloha našeho logistického centra dovoluje efektivně obsluhovat východní část České republiky a západ Slovenska.

Tvoříme logistický střed pro Českou a Slovenskou republiku.

Je samozřejmostí dopravit dle přání zákazníka jakoukoliv zásilku od jedné malé krabičky až po stěhování nadrozměrných strojů po celé Evropě. V případech dlouhodobé spolupráce zajišťujeme auta dle specifikací našich partnerů a následně je i provozujeme, což přináší našim partnerům úsporu času, nákladů a starostí. Spolupracujeme s autodopravci z celé České i Slovenské republiky, a tudíž umíme zajistit v krátkém časovém horizontu jakékoliv nákladní auto.